فروشگاه قالب وردپرس امروز

صفحه جدا

قوانین ومقررات


 

مشتری گرامی ، لطفا قبل از هرگونه خرید اینترنتی و واریز وجه به حساب فروشگاه ، قوانین و مقررات سایت را مطالعه فرمایید .

قوانین و مقررات فروشگاه وردپرس امروز :

مقدمه : به منظور خرید و پشتیبانی و سازماندهی بهتر و دقیق تر ، مطالعه مطالب و قوانین فروشگاه برای تمام دوستان و کاربران عزیز ضروری به نظر می رسد خواهشمند است به موارد زیر توجه فرمایید . ابتدا اینکه : “فروشگاه قالب وردپرس امروز” چه سایتی است ؟

سایتی است که به منظور فروش قالب های وردپرس و جوملا و افزونه ها وپلاگین  و با هدف توسعه تجارت الکترونیتک توسط گروه طراحی و برنامه نویسی آکارن تاسیس و راه اندازی شده است ، این سایت به عنوان یک سایت ایرانی از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت نموده و در چارچوب آنها فعالیت می نماید . نکات قابل توجه جهت استفاده خریداران محترم سایت:

 • ۱) روند فروش از طرف “فروشگاه وردپرس امروز” با خریداران با کمال میل و رغبت و در شرایط جسمی و روحی مناسب بوده و طرفین ( فروشنده و خریدار ) کاملا به شرایط پشتیبانی و قیمت ها واقف بوده و متعهد گردیده اند .
 • ۲) کسانی که از فروشگاه وردپرس امروز محصولی را خریداری می کنند میبایست حداقل با مدیریت محتوای خریداری شده اشنایی کافی را داشته باشند فروشگاه در قبال خرید اشتباه هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرید
 • ۳) هزینه نصب قالب توسط پشتیبان فروشگاه مبلغ ۳۰هزار تومان می باشد
 • ۴) پشتیبانی و راهنمایی در فروشگاه رایگان انجام می شود
 • ۵) “فروشگاه وردپرس امروز” ممکن است برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم ایمیل و یا پیامک هایی را ارسال نماید .
 • ۶) بعضی از محصولات در فروشگاه به صورت کد شده میباشند لطفا در هنگام خرید حتما به این نکته توجه داشته باشید
 • ۷) خریدار موظف است از کلیه اطلاعات محرمانه خود از قبیل شناسه و رمز عبور و کدهای ارسالی قالب خود محافظت نماید تا در اختیار افراد سودجو قرار نگیرد . فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال این قبیل اطلاعات محرمانه خریدار ندارد . البته فروشنده حافظ آن دسته از اطلاعات خریدار که در سیستم “فروشگاه وردپرس امروز” ذخیره شده است اعم از آدرس و شماره تلفن و … خواهد بود .
 • ۸) به سفارش هایی که وجه آنها بطور کامل ( از طریق روش های موجود پرداخت ) پرداخت نشده باشند ، ترتیب اثر داده نخواهد شد و تا زمان پرداخت کامل وجه ، سفارش مربوطه به نشانی خریدار ارسال نخواهد شد و خریدار تا ۴۸ ساعت پس از ثبت سفارش مهلت دارد از طریق لینک اختصاصی که به ای میل خریدار ارسال شده است ، قالب خریداری شده را دانلود نماید ، بعد از گذشت این مدت چنانچه موفق به دانلود قالب از لینک ارسال شده نشدید برای دریافت قالب خود از بخش تیکتینگ اقدام نمایید .
 • ۹) کلیه پوسته ها و افزونه های موجود در “فروشگاه وردپرس امروز” همگی سالم بوده و قبل از فروش تحت آزمایش قرار گرفته اند . با این وجود خریداران گرامی همواره قادر خواهند بود تا عیوب احتمالی سفارش را از طریق بخش پشتیبانی اعلام نمایند
 • ۱۰) قالب های خریداری شده توسط مشتریان به هیچ عنوان تعویض یا وجه آنها پس داده نخواهد شد . پس لطفا قبل از خرید قالب کاملا تصمیم گیری نموده و در هنگام خرید بسیار دقت داشته باشید تا مشکلی متوجه شما نشود.
 • ۱۱)به کسانی که کپی رایت محصولات رو حذف یا تغییر دهند هیچ گونه خدماتی ارایه نمی شود و از برخوداری از اپدیت های بعدی قالب محروم می شوند خواه فقط برای یکبار نیز کپی رایت شرکت را تغییر دهند این مورد مربوط به تمامی کسانی می شود که از فروشگاه خریداری می کنند.
 • ۱۲تمامی قالب ها که از طرحان در سایت قرار داده شده است با خرید دوم مبلغ ۸۰درصد به حساب طراح واریز می شود.

این قوانین در ۱۲ بند تهیه و در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ به تصویت رسید و به مدت نامحدود قابلیت اجرایی دارد.